Trejsi sejdini. Dhunohet Trejsi Sejdini? Dalin pamjet, ku dy të rinj e qëllojnë brenda mjetit luksoz

‘Këtu vdes nëse s’punon’ Trejsi Sejdini e

Trejsi sejdini

E menjëherë pas largimit të saj, ajo ra në sy edhe të supermodeles me famë botërore, Gigi Hadid. E ftuar në një emision televiziv, Trejsi Sejdini ka konfirmuar ndarjen nga Leonard Duka, i cili aktualisht është në kërkim. . Ajo u shpreh se momentalisht është single, duke deklaruar kështu ndarjen nga i dashuri i saj në arrati, Duka. Sejdini participated, at the age of 16, in 2016 pageant, but she did not win even though she was one of the favorite competitors.

Next

Dhunohet Trejsi Sejdini? Dalin pamjet, ku dy të rinj e qëllojnë brenda mjetit luksoz

Trejsi sejdini

Pas kësaj, misi i dha fund lidhjes, duke humbur kështu edhe sigurinë ekonomike. Trejsi Sejdini is an Albanian model, sex symbol, social media star, television personality and beauty queen who was crowned Miss Universe Albania 2018. Shfrytëzimi i materialeve pa lejen e Grupit Panorama është shkelje e te drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Disclamer: Trejsi Sejdini net worth are calculated by comparing Trejsi Sejdini's influence on Google, Wikipedia, Youtube, Twitter, Instagram and Facebook with anybody else in the world. Për të festuar daljen nga burgu të të dashurit, ajo realizoi disa foto të nxehta, ku mori shumë komente për veshjet intime që kishte zgjedhur e deri te linjat e palestruara. Makina luksoze, pushime ekzotike, veshje firmato ishin kryefjala e jetës së Trejsit, përpara se partneri saj, Leondard Duka të përfshihej në vrasjen e Santiago Malkos dhe u shpall në kërkim. Normally the ad cost for an Instagram ad post is based on the number of followers on the account.

Next

Trejsi Sejdini largohet nga Shqipëria pas telasheve me të dashurin bos droge, nis jetë të re mes luksit në …

Trejsi sejdini

Unë si Trejsi nuk mbaj përgjegjësi për veprimet e askujt, qofshin të vërteta apo të pavërteta. Dyshimet se mund të jetë rrahur Trejsi janë pasi bukuroshja ka publikuar fotot, ku shfaqet duke pozuar pikërisht pas kësaj makine, që del në video. She won the 2018 pageant in June 2018 at Pallati i Kongreseve. Many people ask about the amount of money Trejsi Sejdini makes from Instagram. Vetë Trejsi ka postuar foto me të në rrjetet sociale.

Next

‘Këtu vdes nëse s’punon’ Trejsi Sejdini e

Trejsi sejdini

Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Born on May 30, 2000 in Elbasan, Albania, she grew up reading books, and studying math and physics. Por për mediat, Duka është i njohur edhe si i dashuri i miss-it, Trejsi Sejdini. Kur nuk ke me çfarë të merresh nuk jetohet. Të njëjtën gjë bëri edhe me komentet që iu bënë për daljen nga burgu të të dashurit pas një operacioni të bujshëm, duke mos thënë asgjë në lidhje me faktin që u komentua edhe ajo në shkrimet për këtë çështje. Edhe pse është përpjekur që ta mbajë sekrete këtë histori dashurie, mediat, përfshirë edhe ato ndërkombëtaret duket se e kanë përmendur emrin e 20-vjeçares. She represented, at the age of 18, her country at the pageant in December 2018.

Next

Trejsi Sejdini: Më vjen turp nga vetja kur e shikoj...

Trejsi sejdini

Unë më përpara kur kisha jetë normale, dilja pothuajse përditë që pija ndonjë gjë. Kujtojmë që ajo u përfshi në një skandal policor, pasi i dashuri i saj, Leonard Duka, tashmë në kërkim , vrau ish-efektivin Santiago Malko. Më vjen turp që më është lakuar emri për këto çështje. Trejsi nuk ka lidhje me asgjë që është e paligjshme. E pas gjithë këtyre ndodhive në jetën e saj, mesa duket ajo ka vendosur të shkëputet, duke tentuar karrierën jashtë kufijve. Policia bën me dije se kreu i këtij grupi ishte pikërisht 33 vjeçari Leonard Duka, ndërkohë që të arrestuar të tjerë ishin Elvis Gaçaj, 44 vjeç, Oltion Loga 38 vjeç dhe Dritan Agaj, 38 vjeç, persona që janë në kërkim gjithashtupër vrasjen e Malkos. Ndërsa burime të afërta pranë pohuan pas kësaj deklarate se ka qenë i dashuri në arrati, ai që ka hequr dorë nga Trejsi, duke e braktisur dhe duke u larguar pa gjurmë nga jeta e saj.

Next

Fame

Trejsi sejdini

Jo vetëm për të ardhura, për mundësi, por nuk jetohet o shpirt. Këtë herë është radha e vajzës nga Elbasani për të provuar fatin në kontinentin e largët. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. In addition to her native language Albanian , she speaks 3 foreign languages, namely Italian, French and English. Generally speaking, the bigger the hexagon is, the more valuable Trejsi Sejdini networth should be on the internet! Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

Next

Trejsi Sejdini e mërzitur nga jeta në SHBA: Këtu vdes nëse s’punon

Trejsi sejdini

Kujtojmë se pasi i dashuri i saj u shpall në kërkim, 20-vjeçares iu sekuestrua edhe makina luksoze, të cilën partneri ia kishte dhuruar për ditëlindje. Pas vrasjes së ish-efektivit doli në pah edhe personi që fshihej pas të ardhurave marramendëse të modeles, i dashuri i saj. Trejsi nuk ka lidhje me asgjë të paligjshme. Gjithashtu, pak kohë më parë u publikua një video ku raportohej se Trejsi u rrah brenda makinës së saj nga disa çuna. © Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Gazeta Panorama.

Next

Trejsi Sejdini e mërzitur nga jeta në SHBA: Këtu vdes nëse s’punon

Trejsi sejdini

Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i paautorizuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të Panorama-s. Të gjitha të drejtat Gazeta Panorama. Kujtojmë që Trejsi Sejdini është një nga modelet shqiptare që reklamon hapur jetën e saj luksoze. Kujtojmë se në Tiranë ajo prej vitesh bënte një jetë luksoze që ia mundësonte i dashuri saj. Megjithatë emri i Dukës nuk është i padëgjuar për drejtësinë, por edhe për publikun shqiptarë. How much money is Trejsi Sejdini making on Instagram? Trejsi Sejdini, e cila u bë e njohur pas një videoje ku shfaqej duke rrahur një djalë, tërhoqi në fillimet e saj mjaft fansa në rrjetet sociale.

Next